Wysokiej jakości pianki akustyczne, maty izolujące i panele wygłuszające. Maty akustyczne redukujące pogłos i hałas w pomieszczeniu. Samoprzylepne arkusze dostępne w arkuszach 100×200 cm oraz 50×50 cm.

Co odróżnia naszą piankę akustyczną od pozostałych?

Podstawa piramidy o grubości 2 cm – pianki z grubszą podstawą są dużo sztywniejsze od standardowych mat z 1 cm podstawą.

Sztywniejszy arkusz umożliwia zdecydowanie łatwiejszy montaż pianki, a co najważniejsze zachowuje wysoką estetykę. Arkusz się nie rozciąga i nie wygina tak łatwo co znacznie poprawia jakość połączeń pianki akustycznej (estetyczny montaż bez szczelin, który poprawia jakość bariery absorbującej).

Pianki akustyczne to doskonały wybór do zredukowania pogłosu i poprawy akustyki w Twoim pomieszczeniu!

Co zyskasz po zastosowaniu pianki akustycznej?

 1. Zredukujesz odbicia dźwięków od ścian czy sufitów co zmniejszy pogłos i hałas w pomieszczeniu.
 2. Dźwięk w Twoim pomieszczeniu będzie bardziej wyraźny, pozbawiony zniekształceń i przebarwień.
 3. Ograniczysz przedostawanie się dźwięków do sąsiednich pomieszczeń w zakresie średnich i wysokich częstotliwości.
 4. Oryginalny, profesjonalny design – świetny wygląd i działanie!

Gdzie warto zastosować piankę akustyczną?

 1. W pomieszczeniach mieszkalnych. Pianki poprawią komfort przebywania w pomieszczeniach redukując niechciany pogłos i hałas.
 2. W pomieszczeniach biurowych/call center. Mogą służyć np. jako bariery absorbujące pomiędzy miejscami pracy.
 3. W salach kinowych/pokojach gamingowych. Maty sprawią, że dźwięk w tych pomieszczeniach będzie bardziej „studyjny” i „głuchy”.
 4. W halach produkcyjnych. Montaż pianek zredukuje hałas, którego źródłem są różnego rodzaju maszyny.
 5. W placówkach wychowawczych. Co prawda dzieci nic nie jest w stanie wygłuszyć, ale pianki zdecydowanie w tym pomogą!
 6. W studiach nagraniowych, pokojach lektorskich czy odsłuchowych, radio. Znaczna poprawa jakości dźwięków oraz mowy.

 

 • Pianki akustyczne faliste

  Pianki akustyczne faliste (5)

  Wysokiej jakości pianki akustyczne, maty izolujące i panele wygłuszające. Maty akustyczne redukujące pogłos i hałas w pomieszczeniu. Samoprzylepne arkusze dostępne w arkuszach 100x200 cm oraz 50x50 cm. Co odróżnia naszą piankę akustyczną od pozostałych? Podstawa piramidy o grubości 2 cm - pianki z grubszą podstawą są dużo sztywniejsze od standardowych mat z 1 cm podstawą. Sztywniejszy arkusz umożliwia zdecydowanie łatwiejszy…
 • Pianki akustyczne gładkie

  Pianki akustyczne gładkie (1)

  Pianki akustyczne gładkie to maty absorbujące wykonana z pianki poliuretanowej o otwartej strukturze komórkowej. Fala dźwiękowa padająca na ścianę zostaje od niej odbita. Efektem tego w zamkniętym pomieszczeniu jest zwiększenie pogłosu oraz złej akustyki. Pianki akustyczne zapobiegają odbiciom fal dźwiękowych poprzez ich pochłanianie, co pozytywnie wpływa na akustykę pomieszczenia. Oprócz lepszej akustyki pianki akustyczne gładkie zwiększają prywatność. Określony zakres częstotliwości…
 • Pianki akustyczne piramidki

  Pianki akustyczne piramidki (6)

  Pianki akustyczne piramidki to maty absorbujące wykonane z pianki poliuretanowej o otwartej strukturze komórkowej. Fala dźwiękowa padająca na ścianę zostaje od niej odbita. Efektem tego w zamkniętym pomieszczeniu jest zwiększenie pogłosu oraz złej akustyki. Pianki akustyczne zapobiegają odbiciom fal dźwiękowych poprzez ich pochłanianie, co pozytywnie wpływa na akustykę pomieszczenia. Oprócz lepszej akustyki pianki akustyczne zwiększają prywatność. Określony zakres częstotliwości zostaje…