Wysokiej jakości pianki akustyczne, maty izolujące i panele wygłuszające. Maty akustyczne redukujące pogłos i hałas w pomieszczeniu. Samoprzylepne arkusze dostępne w arkuszach 100×200 cm oraz 50×50 cm.

Co odróżnia naszą piankę akustyczną od pozostałych?

Podstawa piramidy o grubości 2 cm – pianki z grubszą podstawą są dużo sztywniejsze od standardowych mat z 1 cm podstawą.

Sztywniejszy arkusz umożliwia zdecydowanie łatwiejszy montaż pianki, a co najważniejsze zachowuje wysoką estetykę. Arkusz się nie rozciąga i nie wygina tak łatwo co znacznie poprawia jakość połączeń pianki akustycznej (estetyczny montaż bez szczelin, który poprawia jakość bariery absorbującej).

Pianki akustyczne to doskonały wybór do zredukowania pogłosu i poprawy akustyki w Twoim pomieszczeniu!

Co zyskasz po zastosowaniu pianki akustycznej?

 1. Zredukujesz odbicia dźwięków od ścian czy sufitów co zmniejszy pogłos i hałas w pomieszczeniu.
 2. Dźwięk w Twoim pomieszczeniu będzie bardziej wyraźny, pozbawiony zniekształceń i przebarwień.
 3. Ograniczysz przedostawanie się dźwięków do sąsiednich pomieszczeń w zakresie średnich i wysokich częstotliwości.
 4. Oryginalny, profesjonalny design – świetny wygląd i działanie!

Gdzie warto zastosować piankę akustyczną?

 1. W pomieszczeniach mieszkalnych. Pianki poprawią komfort przebywania w pomieszczeniach redukując niechciany pogłos i hałas.
 2. W pomieszczeniach biurowych/call center. Mogą służyć np. jako bariery absorbujące pomiędzy miejscami pracy.
 3. W salach kinowych/pokojach gamingowych. Maty sprawią, że dźwięk w tych pomieszczeniach będzie bardziej „studyjny” i „głuchy”.
 4. W halach produkcyjnych. Montaż pianek zredukuje hałas, którego źródłem są różnego rodzaju maszyny.
 5. W placówkach wychowawczych. Co prawda dzieci nic nie jest w stanie wygłuszyć, ale pianki zdecydowanie w tym pomogą!
 6. W studiach nagraniowych, pokojach lektorskich czy odsłuchowych, radio. Znaczna poprawa jakości dźwięków oraz mowy.

 

Poliuretanowe pianki akustyczne - dźwiękochłonne i wygłuszające

Czym wyróżniają się nasze pianki wygłuszające?

Nasi odbiorcy nieprzerwanie doceniają fakt, że stosowanie pianek na ścianę pozwala na osiągnięcie spektakularnego efektu przy włożeniu w montaż minimum wysiłku. Wystarczy nóż introligatorski i odrobina czasu, żeby wyposażyć lokal w profesjonalne wyciszenie. W tej kategorii przedstawiamy Państwu sprawdzone warianty produktów do studiów nagraniowych, mieszkań, zakładów produkcyjnych i nie tylko.


 • Pianki akustyczne faliste

  Pianki akustyczne faliste (5)

  Wysokiej jakości pianki akustyczne, maty izolujące i panele wygłuszające. Maty akustyczne redukujące pogłos i hałas w pomieszczeniu. Samoprzylepne arkusze dostępne w arkuszach 100x200 cm oraz 50x50 cm. Co odróżnia naszą piankę akustyczną od pozostałych? Podstawa piramidy o grubości 2 cm - pianki z grubszą podstawą są dużo sztywniejsze od standardowych mat z 1 cm podstawą. Sztywniejszy arkusz umożliwia zdecydowanie łatwiejszy…
 • Pianki akustyczne gładkie

  Pianki akustyczne gładkie (1)

  Pianki akustyczne gładkie to maty absorbujące wykonana z pianki poliuretanowej o otwartej strukturze komórkowej. Fala dźwiękowa padająca na ścianę zostaje od niej odbita. Efektem tego w zamkniętym pomieszczeniu jest zwiększenie pogłosu oraz złej akustyki. Pianki akustyczne zapobiegają odbiciom fal dźwiękowych poprzez ich pochłanianie, co pozytywnie wpływa na akustykę pomieszczenia. Oprócz lepszej akustyki pianki akustyczne gładkie zwiększają prywatność. Określony zakres częstotliwości…
 • Pianki akustyczne piramidki

  Pianki akustyczne piramidki (6)

  Pianki akustyczne piramidki to maty absorbujące wykonane z pianki poliuretanowej o otwartej strukturze komórkowej. Fala dźwiękowa padająca na ścianę zostaje od niej odbita. Efektem tego w zamkniętym pomieszczeniu jest zwiększenie pogłosu oraz złej akustyki. Pianki akustyczne zapobiegają odbiciom fal dźwiękowych poprzez ich pochłanianie, co pozytywnie wpływa na akustykę pomieszczenia. Oprócz lepszej akustyki pianki akustyczne zwiększają prywatność. Określony zakres częstotliwości zostaje…

Wygłuszająca pianka poliuretanowa na ścianę - skąd jej popularność?

Wyciszające pianki akustyczne zostały zaprojektowanie z myślą o redukcji hałasu. Takie nieprzyjemne dźwięki mogą pojawić się w różnym środowisku. Czasem mieszkanie w wielorodzinnej zabudowie i to, że poszczególni lokatorzy mają nieco inne podejście do hałasu, może być zarzewiem konfliktów i frustracji.

Zastosowanie pianek akustycznych wyciszających jest jednak znacznie szersze. Wygłuszająca gąbka akustyczna na ścianę to wyposażenie, które znaleźć można również znaleźć w profesjonalnych miejscach, w których pracuje się z dźwiękiem, np. w radiach czy studiach nagraniowych. Nasi klienci liczą na pianki dźwiękochłonne, które pozwolą im na pracę w komfortowych warunkach. Jesteśmy dumni, że możemy Państwu zaproponować gąbki wygłuszające, wyciszające pianki akustyczne gładkie, pianki akustyczne piramidki i pianki akustyczne faliste oraz inne rozwiązania, z którymi możliwe jest:

1. zredukowanie hałasu;

2. zredukowanie pogłosu;

3. ogólne polepszenie akustyki lokalu.

Pianki akustyczne faliste, gładkie i w formie piramidek

Prezentujemy dźwiękochłonne pianki wygłuszające o różnych parametrach. Zachęcamy do sprawdzenia gęstości, odkształceń trwałych, palności oraz wymiarów każdego produktu. Z gąbkami wygłuszającymi nasi odbiorcy nie tylko zatroszczą się o polepszenie akustyki miejsca. Pianki dźwiękochłonne mogą pełnić również funkcję atrakcyjnej, nowoczesnej ozdoby. Każda nasza wygłuszająca gąbka akustyczna na ścianę może być ciekawym akcentem aranżacyjnym. Nowoczesny wygląd i atrakcyjne formy naszych produktów sprawiają, że dźwiękochłonne pianki wygłuszające i warianty gąbki akustycznej na ścianę skutecznie zdobią pomieszczenie. Precyzyjne wykonanie pianki (brak ubytków, wad, nieestetycznych wykończeń) to gwarancja, że po wykonanych działaniach Państwa pomieszczenie będzie prezentowało się procesjonalnie i elegancko.

Jak zamontować wygłuszającą piankę poliuretanową na ścianę?

Na naszej stronie internetowej zawarliśmy materiały samoprzylepne oraz takie, które wymagają użycia specjalnego kleju. Pianki akustyczne wygłuszające zaliczają się do tej pierwszej grupy. W efekcie montaż jest banalnie prosty, nie wymaga dodatkowego przygotowania i specjalnych umiejętności. Wystarczy jedynie wcześniej oczyścić powierzchnię z kurzu i pyłu. Stawiamy na przejrzystość informacji oraz rzetelną pomoc, dlatego wszyscy nasi klienci mogą liczyć na wyczerpujące, fachowe doradztwo i profesjonalne wsparcie w zakupach. Zachęcamy do sprawdzenia, jak działa pianka wygłuszająca oraz do zapoznania się z produktami w pozostałych kategoriach.