Pianki akustyczne

Poliuretanowe pianki akustyczne - dźwiękochłonne i wygłuszające

Czym wyróżniają się nasze pianki wygłuszające?

Nasi odbiorcy nieprzerwanie doceniają fakt, że stosowanie pianek na ścianę pozwala na osiągnięcie spektakularnego efektu przy włożeniu w montaż minimum wysiłku. Wystarczy nóż introligatorski i odrobina czasu, żeby wyposażyć lokal w profesjonalne wyciszenie. W tej kategorii przedstawiamy Państwu sprawdzone warianty produktów do studiów nagraniowych, mieszkań, zakładów produkcyjnych i nie tylko.


Wygłuszająca pianka poliuretanowa na ścianę - skąd jej popularność?

Wyciszające pianki akustyczne zostały zaprojektowanie z myślą o redukcji hałasu. Takie nieprzyjemne dźwięki mogą pojawić się w różnym środowisku. Czasem mieszkanie w wielorodzinnej zabudowie i to, że poszczególni lokatorzy mają nieco inne podejście do hałasu, może być zarzewiem konfliktów i frustracji.

Zastosowanie pianek akustycznych wyciszających jest jednak znacznie szersze. Wygłuszająca gąbka akustyczna na ścianę to wyposażenie, które znaleźć można również znaleźć w profesjonalnych miejscach, w których pracuje się z dźwiękiem, np. w radiach czy studiach nagraniowych. Nasi klienci liczą na pianki dźwiękochłonne, które pozwolą im na pracę w komfortowych warunkach. Jesteśmy dumni, że możemy Państwu zaproponować gąbki wygłuszające, wyciszające pianki akustyczne gładkie, pianki akustyczne piramidki i pianki akustyczne faliste oraz inne rozwiązania, z którymi możliwe jest:

1. zredukowanie hałasu;

2. zredukowanie pogłosu;

3. ogólne polepszenie akustyki lokalu.

Pianki akustyczne faliste, gładkie i w formie piramidek

Prezentujemy dźwiękochłonne pianki wygłuszające o różnych parametrach. Zachęcamy do sprawdzenia gęstości, odkształceń trwałych, palności oraz wymiarów każdego produktu. Z gąbkami wygłuszającymi nasi odbiorcy nie tylko zatroszczą się o polepszenie akustyki miejsca. Pianki dźwiękochłonne mogą pełnić również funkcję atrakcyjnej, nowoczesnej ozdoby. Każda nasza wygłuszająca gąbka akustyczna na ścianę może być ciekawym akcentem aranżacyjnym. Nowoczesny wygląd i atrakcyjne formy naszych produktów sprawiają, że dźwiękochłonne pianki wygłuszające i warianty gąbki akustycznej na ścianę skutecznie zdobią pomieszczenie. Precyzyjne wykonanie pianki (brak ubytków, wad, nieestetycznych wykończeń) to gwarancja, że po wykonanych działaniach Państwa pomieszczenie będzie prezentowało się procesjonalnie i elegancko.

Jak zamontować wygłuszającą piankę poliuretanową na ścianę?

Na naszej stronie internetowej zawarliśmy materiały samoprzylepne oraz takie, które wymagają użycia specjalnego kleju. Pianki akustyczne wygłuszające zaliczają się do tej pierwszej grupy. W efekcie montaż jest banalnie prosty, nie wymaga dodatkowego przygotowania i specjalnych umiejętności. Wystarczy jedynie wcześniej oczyścić powierzchnię z kurzu i pyłu. Stawiamy na przejrzystość informacji oraz rzetelną pomoc, dlatego wszyscy nasi klienci mogą liczyć na wyczerpujące, fachowe doradztwo i profesjonalne wsparcie w zakupach. Zachęcamy do sprawdzenia, jak działa pianka wygłuszająca oraz do zapoznania się z produktami w pozostałych kategoriach.