Akustyka

Panele i pianki akustyczne, maty bitumiczne i kauczukowe

Materiały wygłuszające hałas - skuteczność i estetyka

Kompromisy między funkcjonalnością materiałów wygłuszających hałas a tym, jak takie produkty się prezentują, nie zawsze są konieczne. Nasze rozwiązania dowodzą, że wyciszenie miejsca może również współgrać z dotychczasową aranżacją nowoczesnego wnętrza. Zachęcamy do sprawdzenia materiałów, które zachwycają minimalistycznym, estetycznym wyglądem, precyzyjnym wykonaniem i atrakcyjnymi parametrami wygłuszeniowymi.


Pianki, panele akustyczne i maty wygłuszające samoprzylepne - kiedy je zastosować?

Pianki i panele akustyczne to produkty o bardzo szerokim zastosowaniu. Można ich użyć:

1. W zakładach produkcyjnych - wtedy panele akustyczne chronią przylegające pomieszczenia przed nieprzyjemnym hałasem.

2. W biurach, studiach nagraniowych, poczekalniach - To tylko kilka przykładów zastosowania. Panele akustyczne i pianki akustyczne warto zastosować wszędzie tam, gdzie zależy Państwu na komfortowych, cichych warunkach pracy.

3. W pomieszczeniach mieszkalnych - zwłaszcza w zabudowie wielorodzinnej pojawia się problem hałasu. Maty wygłuszające samoprzylepne sprawią, że nawet osoby, które wcześniej nie zajmowały się tego typu pracami, skutecznie samodzielnie wygłuszą swoje pomieszczenie.

Zastosowanie mat bitumicznych i kauczukowych

W tej kategorii, obok pianek, paneli akustycznych i wygłuszających mat samoprzylepnych, znaleźć można również maty bitumiczne i maty kauczukowe. Ich montaż, podobnie jak montaż pianek akustycznych, z powodzeniem da się przeprowadzić samodzielnie. Kauczukowe i bitumiczne maty wygłuszające samoprzylepne, zapewniają świetną izolację akustyczną. Oprócz tego izolują od wilgoci.

Zachęcamy do sprawdzenia wariantów pianek, paneli i mat, zawartych w tej kategorii. Ten prosty i tani sposób na wygłuszenie pomieszczenia doceniają firmy i osoby indywidualne. Nasze produkty zostały wyczerpująco opisane. W razie jakichkolwiek wątpliwości, chętnie odpowiemy na Państwa pytania i doradzimy, jakie metody wygłuszania warto wykorzystać w danym przypadku.